Led TL 150cm 840 naturel wit Basic
20W vervangt 58W TL, 270⁰ lichtbundel, CE,RoHS,TÜV
Gratis verzending boven de € 50,-
✓ 125 Lumen/Watt
✓ Zeer goede lichtverdeling (270⁰)
✓ Goede warmteafvoer (binnenkant aluminium)
✓ 20W, 2.500 lumen
✓ Keurmerken: CE, RoHS, TÜV, SAA, UL, DLC, ETL
✓ Besparing: 68%-72%
✓ Vervanger TL 150cm 840
✓ Eenvoudige installatie
✓ Geleverd incl. led starter
Waarom Led TL 150cm 840 Basic?
Heeft u: 1) een dicht armatuur met 1 of meerdere 150cm buizen (58W p/buis), 2) in de kleurcode 840 (staat op de buis aangegeven) en 3) een plafond van maximaal 3 meter hoog? Dan is dit de geschikte led TL 150cm voor u!
Uiteraard is deze led TL 150cm buis ook geschikt voor nieuwbouw situaties waarbij u graag een beetje warme lichtkleur wil en een plafond van max. 3 meter heeft. Heeft u een plafond hoger dan 3m? Kies dan de led TL 150cm 840 Pro.
De 150cm buizen worden veelal gebruikt in grotere showrooms, magazijnen en/of werkplaatsen. Er is geen sprake van giftige stoffen en dankzij het materiaal (volledig plastic) is de buis veilig te gebruiken en zal het niet snel breken. Deze nieuwe led TL 150cm Basic serie is er speciaal voor diegene die veel willen besparen en die een max. plafondhoogte hebben van 3m. Door de relatief gezien lage prijzen heeft u deze buizen vaak binnen het jaar al terugverdiend!
Uniek
Vernieuwd en verbeterd is de efficiëntie (evenveel lichtopbrengst met minder wattage = hogere besparing) en de buis is van steviger materiaal gemaakt, zodat het op den duur niet kan gaan doorhangen. Dankzij de sandy cover wordt het licht ‘zachter’ gemaakt. Hiermee wordt de verblinding als u tegen het licht in hebt gekeken aanzienlijk verminderd.
Uniek aan deze led TL 150cm is de brede lichtbundel (270⁰) in combinatie met de zeer lage prijs + laag wattage (20W geeft maar liefst 2.500 lumen) + grote efficiëntie (125 Lumen/Watt). De led buis is volledig van plastic met daarin een smalle led strip, zodat er zo veel mogelijk licht doorgelaten kan worden. De driver is in het uiteinde van de buis verwerkt, zodat deze geen ruimte in de buis zelf in beslag neemt.
Nergens vindt u een led buis met zo’n grote lichtbundel, voor deze lage prijs en met deze efficiëntie!
Lichtkleur
De lichtkleur van deze led buis 150cm is 4000 Kelvin, ofwel naturel wit. Dit is dezelfde lichtkleur als kleurcode 840 (of Philips: 25, 33, 35, 535, 640, 740, 835, 840, 940 / Osram: 20, 21, 22, 23, 25, 26, 535, 640, 740, 835, 840, 940). De kleurcode staat altijd op uw oude TL buis aangegeven. Heeft u een andere kleurcode? Ga dan naar led TL 150cm 830 Basic (warmere lichtkleur) of neem contact met ons op.
Lichtopbrengst
De lichtopbrengst van deze led TL 150cm 840 Basic is gelijk of zelfs iets meer dan uw traditionele TL. Kijkend naar het totaal aantal lumen (2.500) lijkt dit minder, maar omdat de traditionele TL 360⁰ rondom licht geeft en deze led TL 270⁰, worden er meer lumen op het oppervlak gestraald dan voorheen (lux). De led TL straalt alle lumen naar beneden, in tegenstelling tot traditionele TL waarbij lumen richting boven verloren gaan.
Wilt u aanzienlijk meer lichtopbrengst dan uw oude TL (en dus meer dan deze led TL Basic)? Kies dan de led TL 150cm 840 Pro.
Specificaties
Verdere specificaties vindt u in bovenstaand tabblad "Specificaties".
Installatie
Armatuur met starters: De led TL is één-op-één te vervangen middels de meegeleverde led starter. U vervangt simpelweg alleen de buis door de led buis en starter door de led starter.
Armatuur zonder starters: Ontkoppel de VSA en sluit de FASE en NUL draad aan 1 voetje (1 kant van het armatuur) aan. Het voetje van de buis waarop LN staat moet aan de stroomkant.
Een uitgebreidere uitleg incl. stappenplan en aansluitschema vindt u achter bovenstaand tabblad “Installatie”.
Besparing
Met de vervanging van traditionele TL 150cm + ballast naar led TL 150cm bespaart u direct 68%-72% op uw verlichtingskosten. Daarnaast bespaart u ook nog eens op de vervangingskosten, omdat led TL Basic 3 keer langer (tot 30.000 branduren) mee gaat dan uw traditionele TL.
In bovenstaand tabblad “Energiebesparing” ziet u wat u per jaar in Euro’s aan energiekosten bespaart met deze led TL.
Terugverdientijd
Dankzij de flinke energiebesparing (in combinatie met lage aanschafprijs) heeft u deze led TL 150cm vaak al binnen 1 jaar terug verdiend!
Dus… Waarom nog langer wachten?
Begin direct met besparen en koop direct deze led TL 150cm buis!
De prijs van de lampen is per stuk.
Merk | EcoBright |
Energieklasse | A++ |
Vervanger van | 58W |
Vermogen (wattage) | 20W |
Kleur (kelvin) | 4000K (840) |
Kleurechtheid (CRI) | >82 |
Aantal lumen | 2500 |
Lichthoek | 270⁰ |
Fitting | G13 |
Voltage | AC85-265V |
Dimbaar | Nee |
Opwarmtijd | Geen (direct licht) |
IP Waarde | IP54 |
Afmeting in mm | Lengte 1500mm × Ф26m |
Powerfactor | >0,90 |
Verwacht aantal branduren | 50.000 |
Lumenbehoud einde levensduur | 70-85% |
Keurmerken | CE, RoHS, TÜV, SAA, UL, DLC, ETL |
Garantie | 2 jaar |
Installatie led TL 150cm Basic
Het aansluiten van de led TL 150cm Basic gaat als volgt:
Armatuur met starters:
1) Schakel de elektriciteit uit
2) Haal de oude TL buis 150cm eruit
3) Vervang de oude starter door de nieuwe meegeleverde led starter
4) Plaats de led TL buis 150cm
5) Schakel de elektriciteit aan
Armatuur zonder starters:
1) Schakel de elektriciteit uit
2) Haal de TL buis 150cm eruit
3) Verwijder het voorschakelapparaat
4) Verplaats de FASE en NUL draad naar 1 kant van het armatuur in het voetje/houder
(De led TL heeft maar aan 1 kant stroom nodig.)
5) Plaats de led TL 150cm buis in het armatuur - met L N op het voetje aan de stroomkant
6) Schakel de elektriciteit aan
Onderstaand ziet u het aansluitschema voor een armatuur zonder starters.
Heeft u nog vragen over de installatie van 150cm led TL of een andere vraag?
Neem gerust contact met ons op.
Aantal branduren p/dag | Verbruik huidige lamp | Verbruik led lamp | Besparing p/jaar (p/lamp) |
2 uur | € 11,72 | € 3,21 | € 8,51 |
4 uur | € 23,45 | € 6,42 | € 17,02 |
6 uur | € 35,17 | € 9,64 | € 25,54 |
8 uur | € 46,90 | € 12,85 | € 34,05 |
10 uur | € 58,62 | € 16,06 | € 42,56 |
12 uur | € 70,34 | € 19,27 | € 51,07 |
24 uur | € 140,69 | € 38,54 | € 102,14 |
-
Gemiddelde beoordeling
(23)





Handleiding montage was duidelijk, product voldoet aan de verwachtingen tot op heden





Het was makkelijk om de oude TL balken te vervangen voor LED TLDoor de meegeleverde LED starters een fluitje van een cent.Oude er uit, nieuwe er in en draaien maar. Geen opstarttijd meer en direct licht. Ideaal voor de schuur/garage/klushok/paardenstal.Tijdens het klussen heb ik nu veel meer licht met LED TL dan met hetzelfde aantal oude TL balken.Een zeer goede keuze!





Led TL eenvoudig te vervangen. Helder wit licht dat niet knippert.





2 van deze buizen gebruikt in een dubbele TL bak in de berging.Een zee van licht.Enorm voordeel in de berging is de snelle start!De buizen worden verzonden in een stevige verpakking en ook nog eens supersnel.





precies zoals beschreven ben dik tevreden





zeker bestellen voor deze prijs





mooi wit licht, alles helder leesbaar hierbij, makkelijk te monteren





Heel tevreden met de LED buislamp





Plug en play. Ideaal te vervangen dus!





Goede lamp, even veel licht als vorige normale buislamp en direct aan





Online besteld en twee dagen later al in huis. Stevig ingepakt. Exact wat ik nodig had!





Goede en snelle levering , veel meer licht dan met gewone tl lampen. Starter vervangen , lamp plaatsen is kinderspel. Goede en duidelijke website trouwens





Geven goed licht, met dezelfde kleur als de andere led lampen in de ondergrondse garage. Zijn ook duidelijk lichter dan de eerdere 150 cm LED lampen die ik gebruikt heb. Deze zijn wel niet draaibaar na plaatsing.





Door het electrische aansluitschema op de website van ecobright ben ik overstag gegaan om mijn defecte TL te vervangen voor een LED versie. En met minimale aanpassing aan mijn armatuur kreeg ik de LED TL werkend. Hetzelfde licht in mijn garage en wat heel fijn is, direct licht als je de schakelaar omzet. Geen geflikker meer voordat de TL start. Levering door ecobright probleemloos binnen enkele dagen.





perfect product en service





Mooi helder licht, start snel, tevreden





Na mijn bestelling kwam ik er achter dat ik de verkeerde lengte had besteld. Op mijn mailtje werd direct gereageerd. De correcte lengte werd opgestuurd en het teveel betaalde bedrag direct teruggestort. Lampen zijn niet echt goedkoop, maar de kwaliteit is uitstekend.





snel geleverd, kwaliteitslampen





Kwalitatief, meer licht dan mijn oude tl buizen, zeer energiezuinig, 1op1 installatie.





Prijs kwaliteit een verstandige investering. Zeer snelle levering,





Perfecte vervanger van TL 150 cm 840 lampen. Prima prijs, snelle levering, eenvoudige montage en grote besparing.





snel geleverd en installatie was probleemloos. Prima dus!





Veel licht in deze led TL. Dit is de eerste led aanschaf wat ik doe en ik ben er tevreden over. Ook in de veronderstelling dat deze buizen een twee jaar geleden nog een €50,- per stuk kostte.
Bijpassende artikelen
Vervangt 18W TL, 270⁰ lichtbundel, CE,RoHS,TÜV,SAA
Geschikt voor 1x led TL 150cm, Compleet geleverd, Direct aa
16W vervangt 36W TL, 270⁰ lichtbundel, CE,RoHS,TÜV
Waterdicht, Voor 1x led TL 150cm, Compleet geleverd, Direct
Alternatieve artikelen
20W vervangt 58W TL, 270⁰ lichtbundel, CE,RoHS,TÜV
Vervangt 58W TL, >130 Lumen/Watt, CE,RoHS,TÜV,SAA